SZYBKI KONTAKT:  www.trendy.com.pl,   email: trendy@trendy.com.pl

O Nas

Trendy Hair Fashion to obecnie największa w Polsce sieć ekskluzywnych salonów fryzjerskich. Tworzy ją ponad 70 salonów działających na zasadzie franczyzy. Pierwsze z salonów zaczęły działać na Śląsku w latach osiemdziesiątych ciągle otwierane są nowe. Wszystkim jednak przyświeca wspólna idea: tworzenia miejsc gdzie fryzjerstwo ma profesjonalny, międzynarodowy i artystyczny wymiar. Na rynku poznańskim istniejemy od 2003 roku. W tym czasie zbudowaliśmy 6 salonów, znajdujących się w wielu dogodnych lokalizacjach na terenie całego miasta.

  

Dlaczego warto odwiedzać salony Trendy?

W każdym z salonów Trendy znajdziecie Państwo to co najważniejsze dla Was i dla Waszych włosów: dbałość o szczegóły, bardzo dobrze przeszkolony i doświadczony personel, wysoką jakość zarówno usług fryzjerskich, jak i całego serwisu, miłą atmosferę, dbałość o higienę, zespół, który jest pasjonatem swojego zawodu oraz wysoką kulturę osobistą.

   

 

Kto odwiedza nasze salony? Nazwa Trendy Hair Fashion przywodzi na myśl ekstrawagancję, mocne i energiczne fryzury i tak kojarzy nas wielu Poznaniaków. Tymczasem kolekcje, które przygotowujemy to tylko baza do poszukiwania inspiracji podczas codziennej pracy w salonie. Naszymi klientami są osoby, które dbają o wygląd i chcą aby ich włosy były ich wizytówką. To dla nich, na bazie wieloletnich doświadczeń i szkoleń tworzymy fryzury zarówno na specjalne okazje jaki i „do noszenia na co dzień”.

 


Top