SZYBKI KONTAKT:  www.trendy.com.pl,   email: trendy@trendy.com.pl

Nasza | OFERTA

Każdy salon fryzjerski Trendy Hair Fashion w Poznaniu zaprasza do skorzystania z kompleksowych usług fryzjerskich. W naszej ofercie można znaleźć usługi podstawowe takie jak strzyżenia, zarówno te nowoczesne – dla osób, które ciągle poszukują nowych inspiracji dla swojego wyglądu – jak i klasyczne, dzięki którym codzienne układanie włosów staje się przyjemnością. Proponujemy Państwu modelowania oraz stylizacje włosów na okazje specjalne, w tym również fryzury ślubne i wieczorowe a także na studniówkę czy bal absolutoryjny. Dla klientów, którzy chcą zadbać o piękny blask swoich włosów proponujemy zabiegi pielęgnacyjne na bazie kosmetyków Bonacure Schwarzkopf Professional. Osoby marzące o pięknym blondzie, ognistej czerwieni, czy też pięknej czekoladzie na swoich włosach mogą skorzystać z jednej z czterech rodzajów koloryzacji dostępnych w naszych salonach. Ponadto nasi styliści zarekomendują Państwu, które kosmetyki wybrać do pielęgnacji włosów w domu i doradzą jakie produkty pomogą w stylizacji Państwa ulubionej fryzury.

 

STRZYŻENIA

Strzyżenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta poprzedzone konsultacją i doradztwem.

MODELOWANIE

Wykonywane przez nas stylizacje i modelowania pozwolą Państwu poczuć się wyjątkowo , nie tylko podczas specjalnych okazji, ale także na co dzień.

KOLORYZACJA IGORA ROYAL

Szeroki wybór odcieni farb Igora Royal daje nieskończone możliwości koloryzacji. Duża zawartość witamin i użycie wyselekcjonowanych pigmentów czynią włosy silnymi, błyszczącymi, miękkimi i puszystymi.

KOLORYZACJA IGORA VIBRANCE

Intensywna koloryzacja ton w ton. Kremowa formuła bez amoniaku dostarcza olśniewającego blasku. Innowacyjna technologia Multi-Layer zatrzymuje kolor w strukturze włosów na kilku warstwach osiągając świeże i intensywne kolory ze zmniejszoną ilością odrostów.

KOLORYZACJA ESSENSITY

Naturalna seria kosmetyków, która zawiera ponad 90% składników pozyskiwanych naturalnymi metodami w rezultacie otrzymacie zdrowo wyglądające naturalnie lśniące, aksamitne w dotyku włosy.

KOLORYZACJA BLOND ME

Linia opracowana specjalnie dla włosów blond. Zimne, ciepłe, lodowe, czy może miodowe – jak wiele odcieni tak wiele możliwości idealnego dopasowania do trendu i stylizacji. Blond to ponadczasowy kolor, który fascynuje każdego.

PIELĘGNACJA

Proponujemy profesjonalne zabiegi regeneracyjne Hair Spa oparte na wysokiej jakości kosmetykach linii Schwarzkopf Professional BONACURE  dobrane indywidualnie do potrzeb włosów i skóry.

MASAŻ SHIATSU

Masaż Shiatsu to coś, co nas wyróżnia, relaks podczas mycia głowy,  przyjdź i przekonaj się sam!!!

Top